Попуст!
da-se-sretneme-vo-venecija

ИСБН: 978-9989-32-791-9

ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА

Автор:

5 од 5 базирано на 1 глас
(1 рецензија од корисник)

299 ден 239 ден

Издавач : Култура
Година :2014
Страници : 351 стр
Наслов на оригиналот Elisabeth Adler, MEET ME IN VENICE
Повеќе за авторот http://www.elizabethadler.net/
Од истата авторка
ПЛОВЕЈЌИ КОН КАПРИ http://kultura.com.mk/proizvod/plovejki-kon-kapri/
СЕ ЗАПОЧНА ВО МОНТЕ КАРЛО http://kultura.com.mk/proizvod/se-zapochna-vo-monte-karlo/
ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА http://kultura.com.mk/proizvod/da-se-sretneme-vo-venetsija/
ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ http://kultura.com.mk/proizvod/posleden-pat-koga-go-vidov-pariz/
СО ЉУБОВ ОД БАРСЕЛОНА http://kultura.com.mk/proizvod/lubov-od-barselona/
ИМА НЕШТО МАГИЧНО ВО СЕН ТРОПЕ 

Нема на залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-791-9 Категории: ,

1 коментар за ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА

  1. 5 од 5

    :

    Ednostavno odlicna, triler kniga koja e vozbudliva se do poslednata strana.

Додади рецензија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *