Попуст!
korica-aferata-kolumbo

ИСБН: 9789989328534

Аферата Колумбо

Автор:

550 ден 450 ден

Што ако се што знаете за откривањето на Америка од страна на Колумбо е лага? Што ако таа лага е искористена за да сокрие вистината која доколку се дознае може да има сериозно последици за политичкиот свет?

Експлозивен нов stand-alone трилер од страна на Стив Бери, кој ќе Ве остави без здив до последната страница.

На залиха

Compare
Шифра: 9789989328534 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Аферата Колумбо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *