Попуст!
korica-vo-ime-na-guci

ИСБН: 978-9989-32-844-2

Во име на Гучи

Автор:

450 ден 315 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 322


Во име на Гучи е книга која за кратко време се искачи високо на топ листите на најдобро раскажаните љубовни приказни. Во име на Гучи е епска приказна за љубовта и загубата, предавството и лојалноста и за периодот од шеесет години на успешно водениот бизнис на Гучи.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-844-2 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Во име на Гучи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *