Kniga za Website Template

ИСБН: 978-99-89-32-889-3

УКРАДЕНО НАСЛЕДСТВО

Автор:

420 ден

Издавач: Култура, 2017 година
Мек повез, 350 стр.
Наслов на оригиналот Jayne Ann Krentz, RIVER ROAD
Повеќе за авторот http://jayneannkrentz.com/

In stock

Compare
SKU: 978-99-89-32-889-3 Categories: , ,

Description

Поминаа речиси тринаесет години откако Луси Шеридан го имаше посетено Самер Ривер. Таа сега работи во приватна фир­ма како форензичар, Мејсон се повлекува од полицијата и отвора фирма за обезбе­дување, но повремено работи во локалната браварска продавница на неговиот вујко.
Дури и Самер Ривер е променет, од поспано земјоделско гратче, станува елитно место во Калифорнија. Мејсон сè уште е сериозно атрактивeн маж. Тој ја спаси Луси еднаш, па може и повторно да ја спаси. Но, овој пат, таа инсистира да одигра сосема друга улога за нивниот заеднички живот…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “УКРАДЕНО НАСЛЕДСТВО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *