mostot-vo-plamen

ИСБН: 978-9989-32-822-0MP

Ученикот на ренџерот 2: Мостот во пламен

Автор:

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

350 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 350


Долго очекуваното продолжение на мега популарниот серијал за млади, во кое Вил и Хорациј ги продолжуваат своите авантури во обид да го одбранат кралството Аралуен од мрачниот господар Морграт. Но овој пат, тој се враќа посилен од било кога. Вил и Хорациј ќе се соочат со најголемиот предизвик во нивните животи…

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-822-0MP Categories: ,

1 review for Ученикот на ренџерот 2: Мостот во пламен

  1. Rated 5 out of 5

    Мери

    Одлична книга, квалитетно напишана и забавна го отчекуваме и 3-то продолжение

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *