Kniga-za-Website-Template

ИСБН: 978-9989-32-907-4

ТЕЛО ОДРЕЧЕНО ОД ПЛИВАЊЕ

Автор:

150 ден

Издавач : Култура

Година : 2017

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-907-4 Category:

Description

Дебитантска поетска збирка наградена со „Антологија на болката“ на 54.Рацинови средби.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТЕЛО ОДРЕЧЕНО ОД ПЛИВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *