Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-890-9

СКРИЕНИ БОГАТСТВА

Автор:

500 ден

Издавач : Култура
Година : 2017
Страници : 536
Наслов на оригиналот Nora Roberts, HIDDEN RICHES
Повеќе за авторот http://www.noraroberts.com/

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-890-9 Categories: , ,

Description

СКРИЕНИ БОГАТСТВА
Еден од најпродаваните автори на Њујорк тајмс Нора Робертс во својата книга СКРИЕНИ БОГАТСТВА ни открива интригантна приказна во светот на продавачите на антиквитети, каде една независна жена ја открива цената на својот живот и шемите на еден опседнат убиец …

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СКРИЕНИ БОГАТСТВА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *