Попуст!
Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-921-0

СЀ ЗАПОЧНА СО БАКНЕЖ

Автор:

420 ден 294 ден

Издавач: Култура, 2017 година
Мек повез, 390 стр.
Повеќе за авторот https://miranda-dickinson.com/

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-921-0 Categories: , , ,

Description

Новото дело на Миранда Дикинсон „Сè започна со бакнеж“ е бестселер на Сандеј Тајмс. 

Што сè би направиле за да ја пронајдете љубовта на својот живот? Колку далеку би можеле да отидете за да го пронајдете човекот од вашите соништа?

Роми Паркер е жена кога се упатува токму на таква мисија. Во последната сабота пред Божиќ, роми има ненадајна, кратка средба со прекрасен странец, кој можеби е човекот од нејзините фантазии.

Дали Роми ќе го најде човекот од нејзините соништа? Дали вистинската љубов може да биде поблиску отколку што очекувате?

Одлична приказна на којашто ќе сакате да се навратите секоја есен и зима – совршено за љубителите на Џил Мансел и Софи Кинсела.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЀ ЗАПОЧНА СО БАКНЕЖ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *