Попуст!
1a

ИСБН: 978-9989-32-881-7

ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ

Автор:

299 ден 269 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Страници : 378
Наслов на оригиналот Elizabeth Adler, THE LAST TIME I SAW PARIS
Повеќе за авторот http://www.elizabethadler.net
Од истата авторка
ПЛОВЕЈЌИ КОН КАПРИ http://kultura.com.mk/proizvod/plovejki-kon-kapri/
СЕ ЗАПОЧНА ВО МОНТЕ КАРЛО http://kultura.com.mk/proizvod/se-zapochna-vo-monte-karlo/
ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА http://kultura.com.mk/proizvod/da-se-sretneme-vo-venetsija/
ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ http://kultura.com.mk/proizvod/posleden-pat-koga-go-vidov-pariz/
СО ЉУБОВ ОД БАРСЕЛОНА http://kultura.com.mk/proizvod/lubov-od-barselona/
ИМА НЕШТО МАГИЧНО ВО СЕН ТРОПЕ 

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-881-7 Category:

Description

ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ
Париз, најромантичниот град на земјата, е место на вторите медени месеци и новооткриените страсти.
Тој нѐ мами на забава од вкусови, звуци, места и мириси. За Лара Луис тоа е местото каде што таа и нејзиниот сопруг ја открија својата љубов. Сега тоа е местото каде што четириесетгодишната Лара верува
дека може да го спаси својот брак.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *