Попуст!
Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-882-4

ПОСЛЕ ТЕБЕ

Автор:

450 ден 410 ден

#1 ЈАС ПРЕД ТЕБЕ http://kultura.com.mk/proizvod/jas-pred-tebe/
#2 ПОСЛЕ ТЕБЕ 
Издавач : Култура
Година : 2016
Страници : 430 стр.
Наслов на оригиналот Jojo Moyes, AFTER YOU 
Повеќе за авторот https://www.jojomoyes.com/

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-882-4 Category:

Description

Продолжение на бестселерот на Њујорк тајмс ЈАС ПРЕД ТЕБЕ, роман кој е сакан од целиот свет

Лу Кларк има многу прашања. Како заврши да работи во еден бар на аеродромот, гледајќи како луѓето со авион заминуваат на нови места. Или зошто станот кој е во нејзина сопственост сè уште не го чувствува за свој дом. Дали нејзиното семејство може да ѝ прости за она што таа го направи пред осумнаесет месеци. И дали некогаш ќе ја запознае љубовта на неј зиниот живот.
Она што Лу знае за сигурно е дека нешто мора да промени.
„Оваа прекрасна приказна не е совршена. Таа е полна со солзи и смеа во еднаква мерка.“
L-O-V-E’ Closer
„Прекрасно и топло. Мојес успева да ви го скрши срцето пред да ви ја врати вербата во љубовта.“
Сандеј Експрес
„Класика од Џоџо Мојес – ќе им се допадне на љубителите на нејзините романи“
Heat
„Ја прочитав во еден здив. Невозможно е да не се поврзете со судбината на Лу“
Stylist

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПОСЛЕ ТЕБЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *