Попуст!
a-politicki-zapisi

ИСБН: 978-9989-32-538-0

Политички записи

Автор:

450 ден 315 ден

Издавач: Култура
Година: 2007
Формат: мека
Страници: 438


Објавувањето на „Политички записи“ на Трифун Костовски, хуманист, стопанственик, парламентарец и поранешен градоначалник на Скопје е бележит настан во нашата публицистика.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-538-0 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Политички записи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *