od-prva-raka

ИСБН: 978-9989-32-659-2

Од прва рака

Автор:

250 ден

Издавач : Култура
Година : 2011
Формат : мека
Страници : 600


„Oд прва рака“ е книга која раскажува какво е чувството да се биде дел од вртоглавиот подем на една компанија каков што не бил виден претходно, да се опстојува во една средина каде што не важат старите правила.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-659-2 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Од прва рака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *