Попуст!
koritsa-nateraj-me

ИСБН: 978-9989-32-836-7

Натерај ме

Автор:

420 ден 340 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 425


Одењето подалеку би било полесно. Но, како и секогаш, Џек Ричер има едно правило – Ако сакаш да застанам…, натерај ме.

Експлозивниот најнов трилер во серијалот романи за Џек Ричер.

Зошто овој град е наречен Мајчина почивка? Тоа Ричер сака да го дознае но никој не сака да му каже. По кратко време Ричер се вплеткува во една нерешена истрага која започнала тивко а потоа завршила смртоносно. Наскоро, Ричер се наоѓа себеси во очајна трка низ Лос Анџелес, Чикаго и Сан Франциско, за на крај да се врати на тоа мало место, за да се соочи со најголемиот кошмар кој може да го замисли.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-836-7 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Натерај ме”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *