Попуст!
korica-najsreknata-devojka-na-svetot

ИСБН: 978-9989-32-840-4

Најсреќната девојка на светот

Автор:

420 ден 340 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 350


Нејзиниот совршен живот е совршена лага!

Современа приказна за притисокот кој што многу жени го чувствуваат.. за да стигнат до врвот и сите работи кои ги прават за да го остварат својот сон.

Како тинејџерка во престижното училиште „Бредли”, Ани Фанели доживеа страшно јавно понижување. Сега, години подоцна со гламурозна работа, скапа облека и згоден вереник, таа е на чекор до совршениот живот што очајно се трудеше да го добие.

Но, Ани има тајна. Има нешто друго скриено во своето минато кое се заканува дека ќе излезе на површина.

Прашањето останува – дали ако таа прозбори ќе уништи се за кое таа силно се бореше или пак конечно ќе се ослободи?

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-840-4 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Најсреќната девојка на светот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *