Попуст!
a-veseli-vezbi

ИСБН: 978-9989-32-779-7

Маша и Медо – Весели вежби

Автор:

150 ден 75 ден

Издавач : Култура
Година : 2014
Формат : мека
Страници : 199


Интерактивна боенка со омилените ликови на Маша и Медо. Цртаме, боиме, пишуваме и сметаме со креди. Оваа боенка може да се употребува неколку пати. Со полувлажна крпа можете да го избришете сето она што сте го обоиле и повторно да ја користите.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-779-7 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маша и Медо – Весели вежби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *