a-ljubovta-na-stefani-plam

ИСБН: 978-9989-32-597-9

Љубовта на Стефани Плам

Автор:

150 ден

Издавач : Култура
Година : 2009
Формат : мека
Страници : 180


Ова е книга исполнета со авантура, напнатост и опис на една вистинска љубов. Ги дава следниве совети: Секогаш чувај го својот грб. Гледај во двете насоки. Се чувствува љубов во воздухот, затоа уживај се до неволји.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-597-9 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Љубовта на Стефани Плам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *