so ljubov od barcelona Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-919-7

СО ЉУБОВ ОД БАРСЕЛОНА

Автор:

299 ден

Издавач : Култура, 2017 година
Мек повез, 474 стр.
Наслов на оригиналот Elizabeth Adler, FROM BARCELONA, WITH LOVE
Повеќе за авторот http://www.elizabethadler.net
Од истата авторка
ПЛОВЕЈЌИ КОН КАПРИ http://kultura.com.mk/proizvod/plovejki-kon-kapri/
СЕ ЗАПОЧНА ВО МОНТЕ КАРЛО http://kultura.com.mk/proizvod/se-zapochna-vo-monte-karlo/
ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА http://kultura.com.mk/proizvod/da-se-sretneme-vo-venetsija/
ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ http://kultura.com.mk/proizvod/posleden-pat-koga-go-vidov-pariz/
СО ЉУБОВ ОД БАРСЕЛОНА http://kultura.com.mk/proizvod/lubov-od-barselona/
ИМА НЕШТО МАГИЧНО ВО СЕН ТРОПЕ 

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-919-7 Categories: , , ,

Description

Од Холивуд Хилс до улиците на Барселона, од бујни лозја и винарски визби до најексклузивните домови
во Европа, дозволете Елизабет Адлер да ве одведе на едно незаборавно патување.
Биби Фортуната беше најпосакувана жена во градот: пејачка, актерка и славна личност. Пред две години
таа беше уапсена под сомневање за убиство на нејзиниот љубовник и неговата нова љубовница, која исто така ѝ беше најдобра пријателка на Биби.
Биби беше вест на насловната страница на начин на кој нејзините публицисти никогаш не можеле да замислат. Но, полицијата никогаш не ја докажа нејзината вина и таа беше ослободена. Иако ослободена, таа сè уште беше под сомнеж. Биби замина за Барселона, каде што едноставно исчезна.
Исполнета со познатиот стил на Елизабет Адлер, бујни описи, извонредни места, луксуз…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СО ЉУБОВ ОД БАРСЕЛОНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *