Попуст!
korica-jas-i-grevot

ИСБН: 978-9989-32-835-0

Јас и гревот

Автор:

300 ден 210 ден

Издавач : Култура
Година: 2016
Формат : мека
Страници : 206


Збирка поезија во која ни се пренесени инсерти од пребогатото магично перо на авторката. Со своите песни таа не ве остава рамнодушни и ве соголува до самата кожа.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-835-0 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јас и гревот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *