Попуст!
a-faten-na-delo

ИСБН: 978-9989-32-721-6

Фатен на дело

Автор:

450 ден 315 ден

Издавач : Култура
Година : 2013
Формат : мека
Страници : 378


Роман кој е психолошки искривен, примамлив и сосема сигурно ќе ве натера да се вртите преку рамената. Роман кој нуди предизвик и возбудување, исполнет со напнатост и споредни сплетки кои станаа заштитен знак на Кобен. Фатен на дело ни нуди приказна за исчезната девојка, заедница која е вчудовидена од нејзиното исчезнување, педофил кој можеби ја киднапирал и новинарка која одеднаш сфаќа дека во оваа приказна не може да се потпре на сопствените инстинкти ниту во мотивите на луѓето околу себе.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-721-6 Categories: , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фатен на дело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *