Попуст!
koritsa-eksperiment-51

ИСБН: 978-9989-32-834-3

Експеримент 51

Автор:

300 ден 210 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 315


Научно фантастична приказна која ќе Ве остави без здив. Роман чие дејство се одвива низ две временски линии, каде судбината на Земјата е на коцка.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-834-3 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Експеримент 51”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *