da-se-sretneme-vo-venecija

ИСБН: 978-9989-32-791-9

ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА

Автор:

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

299 ден

Издавач : Култура
Година :2014
Страници : 351 стр
Наслов на оригиналот Elisabeth Adler, MEET ME IN VENICE
Повеќе за авторот http://www.elizabethadler.net/
Од истата авторка
ПЛОВЕЈЌИ КОН КАПРИ http://kultura.com.mk/proizvod/plovejki-kon-kapri/
СЕ ЗАПОЧНА ВО МОНТЕ КАРЛО http://kultura.com.mk/proizvod/se-zapochna-vo-monte-karlo/
ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА http://kultura.com.mk/proizvod/da-se-sretneme-vo-venetsija/
ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ http://kultura.com.mk/proizvod/posleden-pat-koga-go-vidov-pariz/
СО ЉУБОВ ОД БАРСЕЛОНА http://kultura.com.mk/proizvod/lubov-od-barselona/
ИМА НЕШТО МАГИЧНО ВО СЕН ТРОПЕ 

Out of stock

Compare
SKU: 978-9989-32-791-9 Categories: ,

1 review for ДА СЕ СРЕТНЕМЕ ВО ВЕНЕЦИЈА

  1. Rated 5 out of 5

    Ана

    Ednostavno odlicna, triler kniga koja e vozbudliva se do poslednata strana.

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *