korica-buri-vo-srceto

ИСБН: 978-9989-32-828-2

Бури во срцето

Автор:

300 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : 13,5 х 20 см.
Страници : 208


Потресна приказна за жена која не ја сфатила опаснoста од пловењето на отворено море, па запловила во немирните води со пропустлив појас за спасување. Роман за копнежот на една жена
по забранетата љубов, и за мајка која по една кобна грешка останува и без децата. Една животна приказна за жена на која животот сурово и го наплатил гревот.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-828-2 Categories: , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бури во срцето”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *