ако заспијам

ИСБН: 978-9989-32-956-2

АКО ЗАСПИЈАМ, РАЗБУДИ МЕ

Автор:

200 ден

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-956-2 Categories: ,

Description

Среќата, љубовта, болката, тагата се иницијатори за МАРИЈА КОЛЕВА НЕШИЌ пишувањето на оваа книга, која е лесночитлива и многу јасна приказна за животот што сите ние секојдневно го живееме. Кратки и малку подолги мотивациски раскази за тебе, за мене, за сите. Нема ликови и настани, има емоции и сеќавања, некои од нив се доживеани, а некои измислени. Некако длабоко во себе книгата е заслуга на мојата баба и на мојот дедо, врската што постоеше помеѓу нив во нашиот свет се вика љубов, тие како едно за мене претставуваат љубов, разбирање и спокојство. Книгата е за сите луѓе што ми помогнаа да го запознаам светот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АКО ЗАСПИЈАМ, РАЗБУДИ МЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *