Попуст!
AJDE POGLEDNI ME SEGA

ИСБН: 978-9989-32-964-7

АЈДЕ ПОГЛЕДНИ МЕ СЕГА

Автор:

420 ден 294 ден

Издавач: Култура, 2018 година
Мек повез, 390 стр.
Наслов на оригиналот Miranda Dickinson, TAKE A LOOK AT ME NOW
Повеќе за авторот https://miranda-dickinson.com/

In stock

Compare

Description

Нели Саливан секогаш била позната како „Госпоѓата со петгодишен план“.

Но, кога ќе остане без работа и без момче во ист ден, ќе одлучи дека е време за нови промени. Ќе ги потроши сите пари на патување во Сан Франциско, каде ќе запознае многу нови и различни луѓе, вклучувајќи го интригантниот и прекрасен Макс Роси. Многу брзо градот ќе почне да го чувствува како свој втор дом.
Но, кога ќе дојде време да се врати дома, во Лондон, дали ќе ја остави „новата Нел“ зад себе?

Дали магијата на Сан Франциско ќе светка илјадници километри во далечина?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АЈДЕ ПОГЛЕДНИ МЕ СЕГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *