Телефон: +389 2 3296 - 763

Традиционално, како и секоја година, Култура има предновогодишни попусти на своите изданија. 

Празничната еуфорија полека започнува, а празниците се одличен период да подарите книга, затоа ве покануваме во нашата книжарница каде можете да најдете голем број на изданија од македонски и странски автори, од најразлични жарнови.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X