Телефон: +389 2 3296 - 763

ОВА ЛЕТО УЖИВАЈ СО КНИГА!!!

Од 7 јуни до 12 јуни, во трговскиот центар City Mall, во организација на Македонската асоцијација на издавачи се одржува летен саем на книгата!
Насловите на Култура може да ги купите со попуст до 70%!

Повелете ве очекуваме #восветотнакнигите!

18954645_1591769170864306_252098236211923434_o 18954866_1389410841138925_2798330463393052347_o

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X