Телефон: +389 2 3296 - 763

ЛЕТНА АВАНТУРА СО КУЛТУРА од 11.06.2017 до 31.08.2017 година, во книжарницата на Култура (Ристиќева палата) и виртуелната книжарница www.kultura.com.mk

Култура #восветотнакнигите ја започнува кампањата ЛЕТНА АВАНТУРА СО КУЛТУРА!
Ќе следат три циклуси на наградни игри во текот на кампањата, ваше е само да нѐ следите, да споделувате, да читате и да добиете подарок книга!!! Наградната игра можете да ја следите преку нашата фан-страница facebook@vosvetotnaknigite (Култура-во светот на книгите).

Во месец јуни исто така во секое време може да го искористите редовниот попуст од 10% во виртуелната книжарница, додека во книжарницата Култура за секоја сметка над 1000 денари, читателите добиваат торба гратис. Следуваат уште изненадувања во текот на целиот период додека трае кампањата. Повелете #восветотнакнигите

Letna avantura so kultura. poster     18922778_1017821858354074_5303502096873467993_o

18209340_1285629888151679_2616368453733743595_o  18954673_1470584966313741_4117611746482158423_o   19023605_1470380166334221_4650469252515255275_o

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X