Телефон: +389 2 3296 - 763

Читатели!

Култура продолжува со гостувањата во градовите низ Македонија. Секој вљубеник во книгата ќе може да си купи книга по саемски цени!

19 мај – 24 мај Струмица – на градскиот плоштад
22 мај – 28 мај  Гевгелија – Библиотека Гоце Делчев
23 мај – 28 мај Скопје – Рамстор мол

http://kultura.com.mk/prodavnica/
18623369_1453023874736517_6932003271213215601_o

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X