Телефон: +389 2 3296 - 763

Култура со изненадување за своите читатели!
Пред официјалната премиера закажана за 03 октомври 2017, АКО ЈА ПОЗНАВАШЕ СЕСТРА МИ од Мишел Адамс на полиците во Култура од 22 мај!!!
Психолошки трилер кој нема да ве остави рамнодушни пред исповедта на една несвесна жртва.

Читателите може да ја нарачаат со попуст во предпродажба од виртуелната книжарница —–> http://kultura.com.mk/proizvod/ako-ja-poznavashe-sestra-mi/

Доколку ја познаваше сестра ми, ќе требаше да бегаш…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X